Sukses tjetër i Otrant Olimpikut: TRE NDESHJE – TRE FITORE

Otrant Olimpik, Futboll, FudbalEdhe mbas xhiros së tretë Otrant Olimpiku qëndron në majën e Ligës së dytë malazeze në futboll.
Ulqinakët të dielën para tifozëve të vet, me golin e Halil Muharemoviq, fituan 1:0 skuadrën “Jezero” nga Plava.
Suksesi është akoma më i madh nëse merret parasysh fakti që vendasit shumicën pjesës së dytë ishin me një lojtar më pak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…