Superliga: „ULQINI“ TË SHTUNËN KUNDËR „MORNARIT“

Kosarkaski klub UlcinjBasketbollistët e „Ulqinit“, surpriza më e këndshme e Ligës së parë ERSTE këtë vit, vazhdojnë garën në Superligë.

Ato nesër, të shtunën, do të luajnë në fushë të vet, kundër skuadrës së „Mornarit“ nga Tivari.

Ndeshja fillon në ora 19 ndërsa nga Udhëheqësia e klubit ftuan tifozët që të jenë „lojtari i gjashtë“ i „Ulqinit“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…