Supermarketi SARS: EDHE KËTË FUNDJAVË ZBRITJE TË MËDHA

 

Këtë të diele kemi përgatitur aksionin e madh për ju! Na vizitoni dhe shfrytëzoni çmimet fenomenale!, thanë nga Supermarketi SARS.

Siç thuhet, nëse keni mundësi të na vizitoni, mund të porositni artikujt ushqimor në numrin e telefonit: 069 040 016, e ne do tju sjellim në afatin më të shkurtë! Aksioni do të zgjasë prej më 05.11. deri më 07.11.2020.

“Gjithmonë më të mirët! Gjithmonë më të lirët! Mirë se vini në SARS”, shtojnë nga SARS-i.Sars (46)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…