Të Mirat Detare: APLIKACIONI I RI PËR PLAZHET E MALIT TË ZI

Plazhi i madh, Velika PlazaNdërmarrja Publike për Administrimin e të Mirave Detare të Malit të Zi publikoi aplikacionin e ri mobil “Montenegro Beaches”, ndërsa të gjithë dashamirët e detit dhe diellit vetëm me një klik mund të mbërrijnë deri tek plazhet e preferuara.

Aplikacioni është para së gjithash i dedikuar për turistët, vizitorët e Bregdetit Malazez, në mënyrë që ta zgjedhin më lehtë plazhin e dëshiruar, por edhe për vendasit të cilët dëshirojnë më mirë ta njoftojnë bregdetin tonë.

Përveç të gjitha plazheve, të publikuara janë edhe të gjithë informatat e përditësuara për cilësinë e ujit të detit dhe objektet turistike dhe hotelierike në bregdet. Me këtë aplikacion mund të bëhet rezervimi i shazlonëve dhe vendeve në lokalet e plazhit.

Aplikacioni “Montenegro Beaches” mund të shkarkohet në Play Store dhe Apple Story ose përmes vegëzës https://montenegrobeaches.app/.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit
Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit

  Promovimi i dy librave të njohur, të autorit Adriatik Kelmendi, do bëhet në hapësirat e Muzeut të Ulqinit, të premten nga ora 20:30, në Kalanë e Ulqinit. Këtë e bëri të ditur vet drejtori i Klan

Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË
Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË

Mbrëmë rreth orës 19:30 policia ka ndaluar veturën në Kodra dhe ka kontrolluar shoferin P.P. (42) nga Tivari, është bërë e ditur nga Drejtoria e policisë. “Aty është gjetur një pako PVC me lëndë narkotike

Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT
Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT

Nga e martja do të ketë zbritje të re në të gjitha llojet e karburanteve nga nëntë deri në 12 cent në pompa, shkruajnë mediat. Eurosuper 98 do të kushtojë 1.39 euro, Eurosuper 95 do të kushtojë 1.35 euro,

Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME
Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME

Ju informojme se pas ngjarjes tragjike te ndodhur ne qytetin e Cetines dhe ne shenje repekti ndaj familjeve te viktimave, Keshilli Organizativ i protestes se banoreve te Krythes dhe Mërkotit kane marre

Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN
Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN

Sekretari shtetëror i Ministrisë së Financave, dr Agron Ibrahimi, dhe drejtori i Drejtorisë për Investime Kapitale, Esmir Beqaj, do të qëndrojnë të hënën per vizitë zyrtare në Komunën e Ulqinit. Ato do