Të premten: „KAMERA E FSHEHTË NË ULQIN“

Të premten në mbrëmje me 12 maj 2023, në Qendrën e Kulturës në Ulqin, ora 19:00 do të ketë shfaqje artistike me pjesmarrjën e artistëve nga Shkodra dhe Ulqini e Kraja.

Kamera të fshehta të realizuara për artistët dhe personalitetet publike, të punuara nga mjeshtrat e mëdhenj të humorit shkodran: Besnik Çinari, Bujar Ademovi, Hajro Pepa e Muhamet Çekini.

Biletat shitën të premtën duke filluar nga ora 15:00, te Biletaria e Qendrës për Kulturë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

Ulqin: KRYEMINISTRI I KOSOVËS URON NIMANBEGUN

“Ulqini ka zgjedhur mbrëmë një kryetar të ri për ta drejtuar e përshpejtuar komunën kah rruga e përparimit qytetar e kombëtar dhe zhvillimit ekonomik e shoqëror. Kryetari i ri, z. Nimanbegu më parë ka qenë