Të shtunën: Mbrëmja finale e “Netët e Klipit Shqiptar” në Ulqin

Të shtunën, me 27 maj, në Ulqin do të mbahet finalja e festivalit të njohur “Netët e Klipit Shqiptar”. 

Këtu do të mblidhen artistë të skenës shqiptare dhe personazhe të njohur të ekranit.

Disa nga artistët e ftuar: Adelina Tahiri, NRG Band, Ronela Hajati, Sheila, Armando Kllogjeri (Maestro), Kastro Zizo, Era Rusi, Bojken Lako, Ines Gjoni, Xhesika Polo…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…