Tek rrethi në Kodra: U GJET ÇELËSI I „AUDIT”

image-29b7680524188d441715a31a2cf34efbc4f5af496c37356c219328e5fec7f0a0-V (1)Remzo Brisku nga Ulqini na njoftoi se ka gjetur çelësin e makinës së tipit “Audi”.

Çelësi u gjet sot tek rrethi në Kodra.

Personi që e humbi mund të lajmërohet në numrin e telefonit 069 031 671.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…