Ulqin: Album i ri i kantautorit Imi Nimanbegut

Kantautori ulqinak Imi Nimanbegu këto ditë ka dal me një album të ri.

Bëhet fjalë për 9 këngë autorjale të zhanrit pop dhe rok.

Albumi del me përkrahjen e Fondit për mbrojtjen dhe realizimin e të drejtave të pakicave në Mal të Zi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

Ulqin: KRYEMINISTRI I KOSOVËS URON NIMANBEGUN

“Ulqini ka zgjedhur mbrëmë një kryetar të ri për ta drejtuar e përshpejtuar komunën kah rruga e përparimit qytetar e kombëtar dhe zhvillimit ekonomik e shoqëror. Kryetari i ri, z. Nimanbegu më parë ka qenë