Ulqin: NJË PERSON HUMBI JETËN NË AKSIDENTIN E RËNDË

AksidentiNë rrugën magjistrale Ulqin – Tivar, në Krruç, rreth orës 17:30 minuta ndodhi aksidenti i rëndë automobilistik.

Në aksidentin e dy automjeteve humbi jetën një person S.P. (1996) nga Ulqini.

Personi nga automjeti tjetër me targa të Podgoricës, me lëndime të lehta, u transportua në spitalin e Tivarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…