Ulqin: RA 41 LITËR SHI PËR METËR KATROR

Shi, KisaNë natën në mes të enjtes dhe të premtes në territorin e komunës së Ulqinit kishte reshje të dendura.

Siç tregojnë të dhënat e Entit hidrometeorologjik të Malit të Zi, ra 41 litër shi për metër katror.

Meteorologët thonë se në ditët e ardhshme, deri të hënën, pritet mot kryesisht me vranësira.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…