V&B Studio design: HAPËSIRAT E REJA PËR PUNËN MË TË SUKSESSHME

VB“V&B Studio design” i transferoi këto ditë hapësirat e veta të reja në ndërtesën e cila ndodhet në hyrje të Bulevardit “Teuta”.

Bëhet fjalë për hapësirën luksoze e cila i tejkalon standardet në Mal të Zi, e në të cilën veprimtarinë arkitektonike – inxhinierike e ushtrojnë tetë inxhinier të diplomuar të arkitekturës.

Bashkëpronarët e kësaj studioje, inxhinierët e arkitekturës Valon Buzuku dhe Beqir Brashnjani, janë të bindur se hapësirat e reja do të jenë stimul i fuqishëm për punën e kompanisë së tyre e cila tash tetë vite vepron me sukses.

Sidoqoftë, kur kompania arkitektonike e mendon kështu hapësirën e vet, ia vlen që më nga afër të njihemi me të.

Kontakt:

vb.studiodesign@gmail.com

https://www.facebook.com/vbstudiodesignulcinj/

tel. 00382(0)69-737-000

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit
Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit

  Promovimi i dy librave të njohur, të autorit Adriatik Kelmendi, do bëhet në hapësirat e Muzeut të Ulqinit, të premten nga ora 20:30, në Kalanë e Ulqinit. Këtë e bëri të ditur vet drejtori i Klan

Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË
Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË

Mbrëmë rreth orës 19:30 policia ka ndaluar veturën në Kodra dhe ka kontrolluar shoferin P.P. (42) nga Tivari, është bërë e ditur nga Drejtoria e policisë. “Aty është gjetur një pako PVC me lëndë narkotike

Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT
Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT

Nga e martja do të ketë zbritje të re në të gjitha llojet e karburanteve nga nëntë deri në 12 cent në pompa, shkruajnë mediat. Eurosuper 98 do të kushtojë 1.39 euro, Eurosuper 95 do të kushtojë 1.35 euro,

Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME
Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME

Ju informojme se pas ngjarjes tragjike te ndodhur ne qytetin e Cetines dhe ne shenje repekti ndaj familjeve te viktimave, Keshilli Organizativ i protestes se banoreve te Krythes dhe Mërkotit kane marre

Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN
Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN

Sekretari shtetëror i Ministrisë së Financave, dr Agron Ibrahimi, dhe drejtori i Drejtorisë për Investime Kapitale, Esmir Beqaj, do të qëndrojnë të hënën per vizitë zyrtare në Komunën e Ulqinit. Ato do