Vetëm edhe tre persona me virus: ULQINI SË SHPEJTI CORONA FREE CITY

Senad BegicSipas të dhënave të fundit të Institutit për Shëndetin Publik, vetëm tre persona janë të sëmurë nga koronavirusi në territorin e Komunës së Ulqinit.

Kjo do të thotë se në Ulqin janë 19 persona të shëruar nga COVID – 19, ndërsa një person ka ndrruar jetë.

Shpresojmë se ky qytet së shpejti do të jetë pa persona që janë pozitiv ndaj koronavirusit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…