Thursday , January 21 2021
Lajmi i fundit

Moti: GJATË TËRË JAVËS ME DIELL, PREJ NESËR MË NGROHTË

Panorama_of_Ulcinj_in_Montenegro_(2)Sipas parashikimit të meteorologëve, gjatë tërë kësaj jave në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot me diell.

Në natën në mes të hënës dhe të martës do të dobësohet era, ndërsa temperatura e ajrit do të ngritët ndjeshëm.

Prej të martës ajo do të jetë rreth 10 gradë Celsius.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top